Kancelarie | o Firmie
15972
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15972,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

o Firmie

o Firmie

zespol prawnikow

Kancelaria nasza powstała z połączenia sił trzech niezależnych kancelarii, w celu zaoferowania naszym Klientom możliwie najszerszego zakresu usług o wysokiej jakości.

 

Pracujemy wspólnie od czerwca 2004 roku, co pozwoliło nam poznać swoje najlepsze strony, zdobyć wzajemne zaufanie i wypracować zasady optymalnego wykorzystywania umiejętności poszczególnych członków Zespołu, dla jak najlepszej obsługi naszych Klientów.

 

Dzięki specjalizacjom poszczególnych członków zespołu możemy zapewnić kompleksową obsługę praktycznie każdego zagadnienia. Chętnie podejmujemy się spraw trudnych, niestandardowych, stanowiących wyzwanie dla profesjonalisty. Każdą zleconą nam sprawę (bez względu na jej przedmiot) prowadzimy z najwyższą starannością i uwagą, dla zapewnienia maksymalnej ochrony interesów naszych Klientów.

W skład zespołu doradczego Kancelarii wchodzą aktualnie: adwokat z ponad dwudziestoletnim stażem w zawodzie oraz czterech radców prawnych. Jako zespół radców prawnych posiadamy doświadczenie w wielu dziedzinach prawa cywilnego i gospodarczego oraz w rozwiązywaniu różnych problemów praktycznych związanych z prowadzeniem działalności i obrotem prawnym w Polsce. Obecność w zespole doświadczonego adwokata umożliwia nam objęcie opieką prawną naszych klientów również w zakresie ochrony przed dokonaniem czynów mogących grozić odpowiedzialnością karną czy też karno-skarbową. Dodatkowo współpracujemy z doradcą podatkowym Ryszardem Jabłonką w zakresie rozwiązywania problemów podatkowych oraz kwestii rachunkowych, dr Krzysztofem Żukowskim w zakresie prawa administracyjnego oraz firmą windykacyjną M-Iustitia.

Ponadto kancelaria zatrudnia pracowników biurowych.

Należymy do nielicznych Kancelarii mających doświadczenie w analizie prawnej i doradztwie związanym z wprowadzeniem spółek na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nasi prawnicy posługują się językiem angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim.

Oferujemy Państwu naszą wiedzę, doświadczenie i pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy.